پیشنهاد ویژه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی
تلفن ثابت
تلفن همراه

طراحی سایت در شیراز

اهمیت کلمات کلیدی در طراحی سایت

اهمیت کلمات کلیدی

استفاده از کلمات کلیدی در مبحث  سئو SEO از اهمیت فراوانی برخوردارد هستند. بیشتر افراد نمی دانند که چگونه باید این کلمات را برگزینند تا بهترین نتیجه را برای خود رقم بزنند.


همانطور که می دانید امتیازی که گوگل برای سایت شما در نظر می گیرد در موفقیت سایت شما بسیار حائز اهمیت است. برای وب سایت هایی که دارای کلمات کلیدی مناسبی باشند این امتیاز می تواند به طرز چشم گیری بهبود یابد.


اما نحوه انتخاب کلمات کلیدی چگونه است؟

آنچه در مرحله اول بیشترین اهمیت را دارد آن است که واژه انتخابی شما  در عنوان متن ذکر شود، ترجیحاً در ابتدای آن. این مساله باعث می شود تا کاربرانی که به دنبال مطالب خاصی هستند، بتوانند صفحه شما را به عنوان یکی از انتخاب ها در صفحات جستجوی گوگل پیدا کنند.


در مرحله دوم، کلمه کلیدی شما باید در متن وجود داشته باشد. این موضوع را شاید همه بدانند، آنچه نادیده گرفته می شود آن است که وجود واژه کلیدی در مطلب شما به مفهوم پر کردن کل متن با این کلمه نیست. چنین کاری نه تنها کمکی به شما نمیکند بلکه باعث می شود تا موتور هوشمند گوگل آن واژه را به عنوان یک حرف ربط مانند "و" در نظر بگیرد، چرا که به صورت مکرر آن را در متن می یابد.


یکی از نکته های مهم دیگر توجه به این موضوع است که نیازی نیست تا شما از واژه های زیادی در بخش کلمات کلیدی استفاده نمایید، تنها باید کلمات درست را استفاده نمایید.

 

به کار گیری نکات بالا به هنگام اضافه کردن مطالب جدید به وب سایت شما بسیار مهم می باشد. اما باید در نظر داشته باشید که استفاده از واژه های کلیدی صحیح به مفهوم این نیست که سایت شما در صفحه اول گوگل قرار خواهد گرفت. موارد بسیار زیادی در بالا رفتن امتیاز شما در موتور جستجوی گوگل تاثیرگذار می باشد.

1397/08/23 - 14:17:05