پیشنهاد ویژه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی
تلفن ثابت
تلفن همراه

طراحی سایت در شیراز

طراحی وب سایت رزرواسیون

طراحی سایت رزواسیون شامل یکی از سیستم های نرم افزاری اتوماسیون پیشرفته تحت وب است که برای مراکز فروش انواع بلیط و یا هتل ها، آژانس های مسافرتی، رستوران ها یا سینماها و سالن های تئاتر و سالن های مراسم و یا مکان های دیگر که نیاز به رزرو داشته باشند، مناسب است.

 

 

پروسه (بوک) رزرو بصورت کاملا آنلاین و اینترنتی انجام می شود. کاربران می توانند با ثبت سفارش خود و پرداخت آنلاین از طریق درگاه بانکی متصل به وب سایت بلیط و یا خدمات مورد نظر را از پیش رزو کنند. همچنین این قابلیت می تواند در سیستم فعال باشد که مشتری پس از رزرو اینترنتی یک تیکت دریافت کند که شامل رمز و یا سریال باشد.

 

مدیر و یا اپراتور سایت های رزرواسیون اینترنتی برای هر تیکت، آفر و یا خدمات ظرفیت (موجودی) تعیین می کنند. طبیعتا امکان رزرو پس از اتمام موجودی امکان پذیر نخواهد بود.

 

 

برخی از قابلیت های پیشرفته سیستم رزواسیون آنلاین:

امکان تعریف و یا تغییر موجودی هر یک از آفرها

امکان صدور تیکت با شماره سریال و یا رمز اختصاصی به همراه بارکد

قابلیت های پیامکی و ارسال اتوماتیک پیامک های هوشمند به مشتریان

امکان اتصال به درگاه های بانکی ایرانی و خارجی (کارت های عضو شتاب بانک های مختلف ایران، درگاه های ویزاکارت، مسترکارت، پی پال)

 

در طراحی سایت رزواسیون به چه نکاتی باید توجه کرد؟

طراحی قالب یک سایت رزرو آنلاین باید به گونه ای باشد که مشتری بتواند به راحت ترین شیوه ممکن با دسترسی سریع سفارش خود را ثبت و رزرو خود را انجام دهد استفاده از طرح های زمینه روشن گزینه مناسب ترین برای سایت های رزرو خصوصا سایت های توریستی، هتلداری و رستوران می باشند. به عبارت بهتر که سایت رزرو باید طوری چیدمان شده باشد که دسترسی به بخش های مختلف سایت برای کاربر به سادگی امکان پذیر باشد.