پیشنهاد ویژه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی
تلفن ثابت
تلفن همراه

طراحی سایت در شیراز

تعرفه طراحی وب سایت

طراحی سایت همانطور که در سطوح متفاوتی انجام می گیرد تعرفه ها ها و قیمت های متفاوتی دارد. هر چه قدر وب سایت ساده تر باشد هزینه ی کمتر و در صورت حرفه ای بودن، هزینه ی بالاتری را شامل می شود. در حقیقت طراحی یک وب سایت خوب و بهینه سازی آن در سطح حرفه ای منجر به جذب مشتری بیشتر و ارتقاء سطح شغلی می شود، پس مطمئنا با پرداخت هزینه ی بیشتر میتوان وب سایتی پر بیننده تر و بهینه تر فراهم آورد.


قیمت طراحی سایت به فاکتورهای دیگری نیز بستگی دارد. به عنوان مثال داشتن یک سایت داینامیک با استاتیک بسیار متقاوت است. سایت پویا یا داینامیک به سایتی گفته میشود که به مدیر شرکت این امکان را می دهد که بتواند هر وقت که مایل است محتوای قسمت هایی از سایت را به دلخواه تغییر دهد برای نمونه به او این امکان داده می شود که به جای اطلاعات قدیمی اطلاعات جدیدتری را وارد نماید. طراحی سایت استاتیک فاقد چنین امکاناتی برای مدیر می باشد، بنابراین این خود یکی از فاکتورهایی است که می تواند قیمت یک وب سایت را با وب سایتی دیگر متفاوت کند. امکانات اضافی که در یک وب سایت قرار می دهیم وعلاوه بر آن فاکتورهایی نظیر بالا بودن ترافیک وب سایت (که میتواند منجر به بالا رفتن رتبه ی وب سایت در موتورهای جست و جو می گردد) همگی در تعیین هزینه ی یک وب سایت ایفای نقش می کنند.


اگر اقتصادی بیندیشیم در می یابیم که با طراحی یک وب سایت خوب نه تنها هزینه نمی کنیم بلکه آینده ی شغلی خود را بهبود می بخشیم. پس در حقیقت طراحی یک وب سایت خوب نوعی آینده نگری شغلی محسوب می شود.