پیشنهاد ویژه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی
تلفن ثابت
تلفن همراه

طراحی سایت در شیراز

طراحی پرتال خبری

حتما خود شما هم که در حال خواندن این مطلب هستید جز افرادی هستید که هر روزه به دنبال یافتن و پیگیری اخبار جدید هستید و یکی از جاهایی که روزانه به آن سر می‌زنید شبکه های اجتماعی یا وب سایت های خبری است. در هر کشوری حتی در  کشور خودمان وب سایت‌های خبری بسیار عالی وجود دارد که اخبار را به صورت دقیقه بروز رسانی نموده و کاربران می‌توانند به صورت آنلاین آن خبر را مطالعه نمایند.

 

 

یکی از مزیت چنین وب سایت هایی بازدیدکنندگان بسیار زیاد آنها می‌باشد چراکه معمولا در آنها متن زیاد وجود دارد و این همان چیزیست که موتورهای جستجو مانند گوگل به دنبال آنها هستند. بنابراین اگر شما هم صاحب وب سایت‌های خبری باشید مطمئنا شرکت های دیگر در داخل وب سایت شما آگهی و تبلیغات خواهند داد و میتواند منبع مالی خیلی خوبی برای شما به حساب بیاید.

 

یکی از قابلتهای بسیاری خوبی که در چنین وب سایتهای میتوان پیاده سازی نمود نمایش آنها برای نسخه های موبایل و تبلت میباشد تا کاربران راحت تر بتوانند خبرهای سایت شما را دنبال نمایند.

 

 

در این نوع وب سایت ها شما می‌توانید نوع خبری که میخواهید در وب سایت داشته باشید را دسته بندی نمایید، به عنوان مثال: اخبار سیاسی، اخبار اجتماعی، اخبار حوادث، اخبار ورزشی، اخبار فرهنگی و هنری و غیره.

 

مطمئنا داشتن یک وب سایت خبری و تلاش برای تولید محتوا و بروزرسانی مداوم آن، برای شما موفقیت را به ارمغان می آورد و می‌توانید از مزایای داشتن چنین منبعی بهره ببرید.

 

دوست داریم چند نمونه کار از پرتال های خبری که شرکت داده پردازان بهار آرام ایجاد کرده است را ببینید:

پایگاه خبری و تحلیلی کشتی