پیشنهاد ویژه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی
تلفن ثابت
تلفن همراه

طراحی سایت در شیراز

بهینه سازی وب سایت

بهینه سازی وب سایت (سئو، SEO) چیست؟
بهینه سازی وب سایت یا سئو (SEO) مجموعه ای از عملیات ها و تکنیک هایی است که به منظور دریافت ترافیک بیشتر از سوی موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو، بینگ و ... انجام می گیرد.


SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization است که به معنای بهینه سازی سایت برای سهولت بررسی موتورهای جستجو می باشد. امروزه، میلیون ها وب سایت در حال نمایش اطلاعات به میلیارد ها درخواست اینترنتی هستند و در هر موضوع و کلمه کلیدی (keyword) که جستجوی خود را آغاز نمائید، هزاران گزینه و یک سوال بسیار ساده در مقابل موتور جستجو بوجود می آورد که کدام وب سایت و با کدام محتوا می تواند بهترین انتخاب باشد؟


بدون شک در دنیای در حال رقابت فناوری اطلاعات تنها موتور جستجویی که همواره بهترین پیشنهاد را به کاربر خود ارائه می کند می تواند به حیات ادامه دهد. بنابراین در میان انبوه اطلاعات و مطالب مرتبط با زمینه فعالیت شما که در اینترنت موجود است، رقابت در بهینه سازی محتویات و عملکرد یک وبسایت می تواند بسیار راه گشا باشد چرا که مطمئنا موتورهای جستجو مهمترین راه برای معرفی وب سایت شما به مخاطبین می باشد.


بهینه سازی وب سایت (سئو، SEO) به دو دسته کلی قابل تقسیم می باشد:
off-page SEO: تغییراتی که جدا از وبسایت صورت می پذیرد.
on-page SEO: تغییراتی که بر روی وب سایت برای افزایش رنک آن انجام می گیرد.


قبل از شروع برای بهینه سازی وب سایت، اول باید بدانید که چه کلمات کلیدی هدف شما می باشد و 3 یا 4 مورد را برای افزایش رنک سایت خود در زمان جستجوی این کلمات انتخاب نمائید. کلمه کلیدی که انتخاب می کنید باید بسیار کوتاه بوده و از انتخاب کلمات بسیار عمومی حدالامکان پرهیز نمائید. یکی از رابج ترین اشتباهات در میان افرادی که اقدام به بهینه سازی سایت خود می کنند، بکار بردن تعداد بسیار زیاد کلمه کلیدی در هر صفحه می باشد، مثلا 500 کلمه مختلف که دارای میزان بالایی از جستجو هستند را در صفحه خود بکار می برند، در حالیکه گوگل و سایر موتور های جستجو برای دوری از اشتباه در طبقه بندی سایت ها بسادگی از کنار چنین مواردی می گذرند و به سایت های اینچنینی رنک بسیار پایینی را اختصاص می دهند. بنابراین تعداد کلمات کلیدی باید معقول و متناسب با محتوای صفحه وبسایت شما باشد.


رتبه بندی وب سایت ها:
الکسا (Alexa) که یکی دیگر از خدمات شرکت بزرگ آمازون می باشد، ترافیک کلی وبسایت ها را مانیتور می کند، و به واقع بزرگترین مرکز سنجش و مقایسه میزان بازدید و رتبه بندی سایت ها در کل جهان می باشد که امکانات بسیار جالبی را برای شما فراهم آورده است تا بتوانید رتبه سایت های مختلف را در میان کل سایت های جهانی مشاهده کنید، حتی این امکان را خواهید داشت که مثلا 100 سایت برتر ایران یا هر کشور دیگری را مشاهده نمایید و آمار بازدید آن را در ماههای گذشته بررسی نمائید، مثلا در بررسی سایت یک خبرگزاری، تغییرات میزان بازدید آن در روز هایی که اخبار بسیار داغی را منتشر می کند، کاملا متفاوت و قابل توجه می باشد.


اهمیت بهینه سازی وب سایت (سئو، SEO):
برای بدست آوردن بازار فروش ایده آل در اینترنت، بهینه سازی وب سایت امری ضروریست. بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو یک اصل مهم برای رسیدن به یک وب سایت کار آمد است که درآمد بالا از طریق فروش اینترنتی را تضمین می کند. با انجام پروسه سئو افزایش ترافیک سایت از طریق بازدید کاربران واقعی سایت بالا می رود و باعث رونق کسب و کار و معرفی خدمات تجارت الکترونیک در بستر اینترنت می شود.


آشنایی با خدمات بهینه سازی بهار آرام:
1) بازبینی محتوای سایت برای اختصاصی شدن، ویرایش متون و مناسب سازی حجم عناصر سمعی و بصری.
2) استاندارد سازی سایت اصلاح ساختار سند وب مطابق دستورات کنسرسیوم جهانی وب.
3) بالابردن آمار بازدید کنندگان و ایجاد ترافیک پایدار برای افزایش ترافیک سایت بعد از پروسه سئو.
4) تبلیغات در سایت های پر بیننده ایرانی و خارجی برای افزایش فروش اینترنتی.
5) ایجاد پایگاه های اطلاع رسانی و انتشار محتوا سایت از طریق شبکه های بزرگ اجتماعی.
6) قرار دادن سایت در رتبه های اول گوگل.


افزایش فروش اینترنتی:
کسب درآمد بالا از طریق راهکارهای مفید فروش آنلاین با به کارگیری روش های کارآمد افزایش فروش اینترنتی یکی از خدمات پر متقاضی است که توسط تیم بهینه سازی سایت بهار آرام برای فروش بیشتر کالا در اینترنت ارائه می گردد.


افزایش ترافیک سایت:
بالا بردن آمار بازدید کننده واقعی با اجرای کامل پروژه سئو و ورود کاربرانی که از طریق موتورهای جستجو وارد سایت های بهینه سازی شده می شوند، بهترین پیشنهاد کارشناسان بهار آرام برای متقاضیان افزایش ترافیک سایت است.


رتبه اول گوگل:
سرویس قرار دادن سایت در رتبه اول گوگل از جمله مهم ترین خدمات تخصصی سئو تیم بهار آرام است که با تمام توان و نهایت دقت انجام می شود. قرار گیری سایت در رتبه نخست گوگل بیشترین انتخاب کاربران را به خود اختصاص می دهد.


بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو:
بارزترین روش در رقابت اینترنتی و یکی از مهمترین اهداف تیم بهار آرام ارائه خدمات حرفه ای در زمینه بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است.