پیشنهاد ویژه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی
تلفن ثابت
تلفن همراه

طراحی سایت در شیراز

طراحی وب سایت

در زمان های قدیم! افراد از طریق مراجعه حضوری و یا جستجو در روزنامه های کثیرالانتشار به دنبال کالا، محصول، شرکت و یا خدمات مورد نظر خود می گشتند.

 

امروزه در دنیای فناوری و اینترنت، بیش از 50 درصد افراد با جستجو در گوگل و مراجعه به سایت ها، بی هیچ دردسری به دنبال هدف خود می گردند. به این طریق امکان مقایسه و محدوده ی بیشتری را برای تصمصم گیری در اختیار دارند و این آمار روز به روز در حال افزایش است.

 

حال تصور کنید شما سایتی دارید که رتبه ی آن در گوگل نسبت به رقبا، بالاتر است و افراد بیشتری آن را می بینند، سپس با سایتی مواجه می شوند که طراحی گرافیکی بسیار مناسب و امکانات کاملی در آن گنجانده شده است. احتمال گرفتن مشتری چقدر زیاد است؟

 

وب سایت حتی می توانند نقش یک مغازه و فروشگاه را برای شما ایفا کند و بسیاری از هزینه های ریز و درشت را حذف کند. هر چند داشتن یک سایت که خدمات مطلوبی ارائه دهد شاید هزینه نسبتا زیادی را بطلبد ولی این هزینه بسیار کمتر از هزینه اجاره کردن یک مغازه در محله ای نه چندان شلوغ است، ضمن اینکه شما این سایت را همیشه و همه جا به همراه دارید و می توانید آن را مدیریت و اداره کنید.

 

شرکت داده پردازان بهار آرام، طبق روزنامه رسمی خود بیش از 8 سال است بصورت مداوم در خصوص طراحی سایت بصورت تخصصی فعال است. طراحی سایت دقیقأ طبق نظر کارفرما از مهمترین وجه تمایزهای ماست. پس از عقد قرارداد، تیم طراح شما مشخص می گردد. این تیم حداقل شامل سه نفر است:

1- مدیر پروژه: کارشناسی ذی صلاح به کلیه امور از طراحی تا پیاده سازی که بعنوان ناظر و مشاور در طول پروژه در خدمت شما خواهد بود و مدیریت اجرای درخواست شما، مطابق با مستندات را پیگیری می نماید. ایشان در طول اجرای پروژه پل ارتباطی شما با ماست و جهت هرگونه اعمال نظر و یا سوال و مشاوره فنی پاسخ گوی شما خواهد بود.

2- گرافیست: فارغ از موضوع پروژه و بدون هیچ محدودیتی شما می توانید ساختار گرافیکی سایت مورد نظر خود را با استفاده از توانمندی های گرافیست پروژه خود از ابتدا تولید نمائید و مرحله به مرحله از رشد آن مطلع شوید و اعمال نظر فرمائید.

3- برنامه نویس: هر پروژه بسته به حجم کار برنامه نویسی آن از 1 تا 4 برنامه نویس به خود اختصاص خواهد داد که ایشان پس از بررسی مستندات و دریافت شرح درخواست شما، عملیات کدنویسی را انجام خواهند داد.

 

مراحل طراحی سایت:

بهار آرام کلیه پروژه‌های طراحی سایت خود را در فازهای اصلی زیر پیاده سازی می نماید:

- امکان سنجی نیاز مخاطبان وب سایت و بررسی رقبای داخلی و خارجی

- مشخص کردن امکانات مورد نیاز سایت

- طراحی قالب گرافیکی سایت

- پیاده سازی قالب گرافیکی بر اساس آخرین متد های روز

- تحلیل و پیاده سازی بانک اطلاعاتی

- برنامه نویسی اختصاصی سایت بر اساس نیاز مشتری

- آزمایش وب سایت و رفع باگ ها و نقایص احتمالی

- بارگزاری وب سایت

- ثبت سایت در گوگل و نصب پکیج های آماری، نقشه سایت، Robot

- آنالیز کلمات کلیدی

- بررسی آمارها پس از بارگزاری، جهت رسیدن به بهترین نتیجه

- پشتیبانی وب سایت

 

طراحی انواع وب سایت: