پیشنهاد ویژه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی
تلفن ثابت
تلفن همراه

طراحی سایت در شیراز

طراحی پرتال سازمانی

پرتال مجموعه ای از صفحات وب شامل محتوا و خدماتی است که به صورت یکپارچه از طریق یک درگاه ارائه می شوند و کاربر را قادر می سازد تا با ورود به یک درگاه از خدمات و امکانات یک یا چند سازمان و مجموعه بهره­مند شود. این یکپارچگی کلید طلایی سازمان شماست تا بتوانید تعاملی سازمان یافته با مشتریان، کارمندان یا کاربران خود ایجاد نمایید.

 

 

مدیریت سطوح دسترسی:

شما به آسانی می توانید دسترسی های لازم در سطوح مختلف از جمله پرتال، زیر پرتال، صفحه و ماژول را برای اعضا سازمان خود فراهم سازید.

 

طراحی پورتال به صورت ماژولار:

شما می توانید قابلیت های جدید را بنا به نیاز سازمان خود در هر زمان به پرتال خود اضافه نمایید. برای پیاده سازی فرایند های جدید سازمان خود نیاز به تغییر زیر ساخت پرتال ندارید. این امر با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان امکان پذیر می باشد.

 

امکان تعریف زیر پورتال:

اگر شما یک دفتر مرکزی و چندین شعبه دارید دیگر لازیم نیست برای هر شعبه یک پورتال خریداری نمایید، بلکه شما فقط یک پورتال برای دفتر مرکزی خریداری می کنید و برای هر شعبه یک زیر پورتال با تمامی امکانات پورتال اصلی ایجاد می نمایید.

 

قابلیت شخصی سازی:

جدا بودن سطوح مختلف توسعه و طراحی در پرتال قابلیت شخصی سازی در  واسط کاربری را متناسب با سلیقه شما فراهم می‌سازد.

 

هزینه اندک توسعه و نگهداری:

برای توسعه و نگهداری پرتال سازمان خود نه به استخدام نیروی فنی نیازمندید و نه به قراردادی جدید با شرکت. ما هر آنچه شما برای توسعه و نگهداری پرتال سازمان خود نیازمندید را از قبل برای شما فراهم می‌سازیم.