پیشنهاد ویژه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی
تلفن ثابت
تلفن همراه

طراحی سایت در شیراز

چرا همه ی مشاغل نیاز به طراحی وب سایت دارند؟

چرا همه ی مشاغل نیاز به طراحی وب سایت دارند؟

با توجه به افزایش کاربرانی که از اینترنت به جستجو کالا و خدمات مورد نیاز خود هستند. برای شرکت ها داشتن یک سایت  به موردی اجباری تبدیل شده است و در صورتی که شرکت ها از این حوزه غافل بمانند مشتریان فراوانی را مشخصا از دست خواهند داد.


اگر شما در حال حاضر وب سایتی دارید، در مرحله اول طراح حرفه ای  به این فکر می کند که چرا وب سایت شما تا کنون بازدهی مورد نظر را نداشته است . برای بررسی این سوال مطرح شده شما می توانید  با نرم افزارهای آمارگیر بازدید وب سایت ، آنالیزی از داده هایی که می توانند در بهبود وب سایت شما  کمکی  کنند ،انجام داد.

 

طراحی سایت پس از آنالیز:

طراحی سایت حرفه ای در تعامل با کسب و کارها، هر چه بیشتر از پروسه فروش در کسب و کار شما بدانند، درنتیجه ارتباط بهتری با بازدیدکننده های سایت خواهند داشت و در اولویت بندی محتوای وب سایت نیز کمک قابل توجه ای خواهد کرد. بدون آشنایی و تعامل با کسب وکارهای تخصصی، پروسه طراحی سایت راه رسیدن به اهداف را به سختی طی خواهد کرد.


•    طراحی وب سایت شرکتی
•    طراحی وب سایت شخصی
•    طراحی وب سایت مدرسه
•    طراحی وب سایت کارخانه
•    طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی
•    طراحی وب سایت هتل
•    طراحی وب سایت رستوران
•    طراحی وب  سایت پزشکی
•    طراحی وب  سایت دکوراسیون
•   سئو و بهینه سازی وب
 

برنامه ریزی طراحی گرافیک سایت:

صفحات وب و محتوای سایت شما باید به گونه ای باشد که استفاده و کاربری  آن  آسان و روان  صورت گیرد. گرافیک یک وب سایت مهمترین بخشی از سایت  است که می تواند آینده وب سایت شما  را رقم بزند.


سیستم مدیریت وب سایت:

بر اساس نیاز ، سیستم مدیریت و سیستم های مدیریت محتوا برای شما فراهم  می شود و ماژول ها و نیازهای شما کد نویسی و آماده استفاده می شود. برای طراحی حرفه ای سایت از آخرین و به روز ترین استانداردهای کدنویسی در طراحی سایت استفاده می شود .بطوری که وب سایت ها با کلیه دستگاه های موبایل و تبلت و هر اندازه صفحه نمایش قابلیت سازگاری داشته باشند (طراحی ریسپانسیو). در این مرحله یکی از نکات بسیار مهم کدنویسی باید بهینه سازی شده برای موتورهای جستجوگر باشد  که توی بخش سئو و جستجو سایت شما موثر باشد.


شناخت اهداف در طراحی سایت:

هر پروژه در ابتدا با شناخت اهداف  شما برای طراحی سایت آغاز می شود و پس از بررسی اهداف ، نیازهای شما را برای مقابله با رقبای کسب و کارخود در پهنه اینترنت در این مرحله به شما شرح داده می شود.
برای درک بهتر اهداف شما بایستی موقعیت کسب و کار شما در حال حاضر، گرایشات و روش ها در صنف کسب و کار شما درک شود تا نتیجه نهایی همان موفقیتی باشد که انتظار دارید.


برنامه ریزی معماری و طراحی سایت:

معماری و طراحی سایت بگونه ای هدفمند برای کسب ترافیک بازدید کننده و توانایی انجام بازاریابی اینترنتی و تبدیل بازدیدکننده به مشتری، حتماً به برنامه ریزی نیازمند است. برای تکمیل فاز برنامه ریزی نیازمند یک کار تیمی شامل:

معماری و برنامه ریزی وب سایت، طراحی گرافیک وب سایت، آنالیزگر کلمات کلیدی و سئوسایت، استراتژیست بازاریابی اینترنتی و کد نویسی وب سایت می باشد. تولید وایرفرم قبل از طراحی گرافیک و رابط کاربری بسیار مهم است و یک نقشه سایت بهمراه المان های مورد نیاز وب سایت در این مرحله باید انجام شود و به این ترتیب مرحله برنامه ریزی معماری وب سایت صورت می گیرد.


طراحی گرافیک سایت به صورت حرفه ای:

یک طراحی گرافیک  حرفه ای وب سایت را میتواند منحصر به فرد سازد. این بخش  از مهمترین بخش در طراحی سایت است و باید نیازهای کاربران به صورت کلی درنظر گرفته شود و طراحی باید بگونه ای باشد تا در کلیه اندازه های صفحه نمایش (موبایل و تبلت نیز قابل نمایش باشد.


سئو و بهینه سازی وب سایت:

در این مرحله و پس از پایانی  شدن وب سایت، مرحله سئو و بهینه سازی وب سایت باید  صورت گیرد  قابلیت اشاره به کلمات کلیدی و عبارات کلیدی مهم آن صفحه از وب سایت را داشته باشند.

لینک های درونی وب سایت و لینک های متنی، کلمات کلیدی در هر صفحه، استفاده از متاتگ های عنوان، توضیحات و کلمات کلیدی، نقشه XML سایت و استفاده از وب مسترگوگل برای بهینه سازی وب سایت و سئوسایت مراحلی است که باید انجام شود.

 

1397/08/26 - 15:33:54